Home / TikTok / 10 najlepszych wyzwań tanecznych TikTok dla par
tiktok challange

10 najlepszych wyzwań tanecznych TikTok dla par

Wyzwania TikTok i tańca idą w parze, podobnie jak ty i twój partner. Po prostu mają sens i natychmiast wywołują uśmiech na twojej twarzy. Prawdopodobnie codziennie wysyłasz do swojego partnera filmy TikTok, które uważasz za słodkie. Nadszedł czas, aby spróbować samemu, akceptując kilka wyzwań tanecznych TikTok dla par. O wiele łatwiej jest wpaść w rytm i dobrze się bawić, gdy masz u boku najlepszego partnera do tańca.

Jeśli kiedykolwiek szukasz inspiracji, możesz pójść za kilkoma parami, które lubią razem tańczyć na TikTok. Świetne miejsce na początek to absolwenci So You Think You Can Dance, Stephen „tWitch” Boss i Allison Holker Boss. Zawsze próbują najnowszych trendów tanecznych i wyglądają super uroczo, przechodząc do rytmu. Podążaj za nimi i jak najszybciej dodaj dowolne z tych tanecznych wyzwań dla par do swojej listy rzeczy do zrobienia.

Oczywiście, możesz potrzebować trochę praktyki, aby wykonać każdy ruch w dół dla niektórych z nich, ale to jest świetne w robieniu tego z twoim partnerem. Są po to, aby cię pocieszyć i sprawić, że cały proces będzie super zabawny. Do końca możesz poczuć się jak profesjonaliści gotowi zaatakować na parkiecie, kiedy tylko chcesz.

Tiktok taniec

1.The #GetEnoughChallenge

Nie możesz zdobyć wystarczającej ilości swojego partnera, więc pochwal się swoją miłością do nich dzięki uroczemu #GetEnoughChallenge. Taniec jest ustawiony na piosenkę „Get Enough” Blake’a McGratha i jest bardzo słodki. Cały taniec składa się w dużej mierze ze słynnych ruchów TikTok, które rozpoznasz, więc dość łatwo jest je przybić.

2.The #UpDownChallenge

Taniec #UpDownChallenge ma sekcję pośrodku, w której potrzebujesz partnera na kilka wysokich piątek, więc idealnie jest mieć automatycznego partnera do tańca w bae. Każdy ruch również spada w rytm piosenki, więc dość łatwo jest wpaść w rytm.

3.The #SavageRemixChallenge

Oprócz ciebie i bae, duet marzeń pochodzi od królowej Bey i Megan Thee Stallion, które łączą się w ramach „Savage Remix”. Wyzwanie taneczne OG „Savage” na TikTok jest dobrze znane, ale teraz jest nowa procedura remiksu. Po pokonaniu pierwszego „Dzikusa” spróbuj tego.

4.The #NeedAFreakChallenge

Potrzebujesz partnera do tańca #NeedAFreak, więc wspaniale jest mieć boo przy sobie. Jest bardzo podobny do zsynchronizowanego uścisku dłoni. Stań twarzą w twarz i zatańcz do piosenki „Need A Freak” Mighty Bay.

5.The #RelationshipChallenge

Wyzwanie taneczne #Relationship jest dość proste do nauczenia się. Poza tym jest krótki, więc nie ma zbyt wielu ruchów, o których musisz pamiętać. Każdy ruch dopasowuje tekst piosenki do utworu „Relacja” Younga Thuda, więc jeśli znasz już słowa, możesz po prostu wiedzieć, jaki ruch będzie następny.

6.The #SupalonelyChallenge

Nigdy nie będziesz bardzo samotny, gdy będziesz mieć partnera przy sobie. Ponadto nigdy nie będziesz się nudzić, gdy jest tak wiele tańców do nauki, jak to urocze #Salon z wyjątkowym wyzwaniem. Być może widziałeś ten popularny taniec na swojej stronie „For You” kilka razy, co jest pewnym znakiem, że Twoja kolej, aby go wypróbować.

7.The #HandClappingChallenge

Wyzwanie #HandClapping jest dokładnie tym, co Twoim zdaniem byłoby. Stawiasz czoła swojemu partnerowi i wykonujesz serię piątek i klaskać w rytm muzyki. Po przybiciu gwoździami taniec nadal dodaje nogi.

8.The #CantTouchThisChallenge

Jeśli znasz taniec „Macarena”, jesteś już w połowie drogi do nauki #CantTouch To wyzwanie taneczne. Ta rutyna jest tak łatwa i przyjemna do zrobienia, że jest to świetne miejsce na rozpoczęcie, jeśli rozgrzewasz się wraz z partnerem.

9.The #OneHandTwoHandChallenge

Być może widzieliście wersję deski #OneHandTwoHandChallenge. Istnieje jednak również wersja taneczna, która jest nieco łatwiejsza do wypróbowania. Podążasz za tekstem piosenki „Hit Yo Rollie”, więc nie musisz nawet dużo zapamiętywać.

10.The #FirstMoveLastMoveChallenge

Wyzwanie #FirstMoveLastMove wcale nie wymaga zapamiętywania czegokolwiek. Wszystko, co musisz zrobić, aby wykonać to wyzwanie taneczne, to wykonaj ostatni ruch partnera jako pierwszy ruch. To będzie fajna gra, aby sprawdzić, czy dacie sobie radę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  •  
    Next Post

    Co dzieje się w twoim mózgu, gdy jesteś ze swoim partnerem przez cały czas?

    kwarantanna z partnerem